medline
Medline Sağlık Grubu

Medline Sağlık Grubu şemsiye markası altında acil sağlık hizmetleri ve özel hastanecilik hizmetleri veren şirket, Türk sağlık sektörünün bilinen ve önde gelen şirketlerinden biridir.

1995 yılında kurulan Medline Acil Sağlık Hizmetleri özel acil sağlık hizmetleri sektörünün en büyük firmasıdır. Medline Acil Sağlık Hizmetleri her yıl şirket sözleşmeleri aracılığıyla yaklaşık 2.5 milyon kişiye ve özel tasarlanmış sağlık hizmeti paketleri ile 10.000 üyesine hizmet vermektedir. Şirket bugüne kadar, yoğun bakım üniteleri ve doktor içeren ambulansları, kendi ekibi ile Türkiye’de 350.000 vakaya müdahil olmuştur. Medline Acil Sağlık Hizmetleri, vakaların %40'ına anında müdahale etmeyi başarabilmiştir. Acil Durum Sağlık Hizmetleri olarak Joint International Commission akreditasyonuna sahip Türkiye’de tek, dünyada ise ikinci sağlık kurumudur.

Medline Acil Sağlık Hizmetleri, hastanede tedavi gören ve taburcu edilen hastalara 7/24 hemşirelik, anne/bebek bakım eğitimi, onkolojik bakım, yeni doğan ve bebek güvenliği, alzheimer hasta bakımı ve eğitimi gibi hizmetler sunmak üzere Evde Sağlık Hizmeti ruhsatına sahiptir.

Medline Sağlık Grubu ayrıca Adana, Antalya, Aydın, Eskişehir, Konya ve Kütahya'da bulunan beş özel hastanesi, toplam 460 yatak kapasitesi, 23 ameliyathane, 190 doktor ve 1.000 personeli ile 47.000 m2'yi kapsayan bir alanda yılda 1 milyon kişiye sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Kemerburgaz Caddesi, No: 45, 34396 Ayazağa / Şişli, İstanbul

+90 212 331 80 80

www.medline.com.tr